UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pojechałem na WOŚP do 3miasta. Rewelacyjna organizacja, więcej atrakcji, lepsza atmosfera o 1000% lepsze miejsce. Jak można zrobić tak wielką imprezę w takim miejscu ?!
Ploterek
Pojechałem na WOŚP do 3miasta. Rewelacyjna organizacja, więcej atrakcji, lepsza atmosfera o 1000% lepsze miejsce. Jak można zrobić tak wielką imprezę w takim miejscu ?!
Ploterek