UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pojechałem na WOŚP do 3miasta. Rewelacyjna organizacja, więcej atrakcji, lepsza atmosfera o 1000% lepsze miejsce. Jak można zrobić tak wielką imprezę w takim miejscu ?!

Ploterek

Anuluj