UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak zawsze krytyka no bo czego by tu się innego spodziewać, najpierw krytykujecie Chrobrego teraz orkiestrę. Ludzie zacznijcie się cieszyć że tu coś sie dzieje!!! Fajerwerki były przecudne, od razu przypomniały mi się noworoczne które były kiedyś zawsze na bulwarze aż się chciało iść, nie mogę się przekonać do imprez które są organizowane na placu Jagielończyka po prostu nie lubię tego miejsca i już się chyba nie przekonam, a co z naszą zapomnianą Dolinką?? Ktoś jeszcze pamięta jak tam było super?? Niestety organizatorzy nie mieli wpływu na pogodę i głównie z jej powodu większość ludzi uciekła po Światełku, a szkoda. Jedyną rzeczą której w Elblągu brakuje to występ zespołu z prawdziwego zdarzenia, wtedy byłaby świetna zabawa :)


Anuluj