UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za tak cudowna organizacjie podziekujcie szanownej pani Gabrysi, która nic nie robiła i nic ją nie obchodziło. Sprzęt się sam nie rozłoży. Wszystko byłoby gotowe do 13 gdyby załatwiona przez Gabi pomoc (czyli harcerze) rzeczywiscie pomagali a nie sie opieprzali przez tyle czasu. Jak ktos chce zrzucac wine na akustykow to prosze bardzo, ale jak sama nazwa wskazuje oni sa od naglosnienia tej imprezy a nie od np. odsniezania placu (ktory z rana mial byc odsniezony a byl posypany piachem), Takze dziekujeby Gabrysce za tak cudowne spieprzenie imprezy bo mogla byc naprawde super. Jesli chodzi o plac Jagiellonczyka, to chodzi o to ze miasto wystawilo tylek i powiedzialo ze jesli impreza ma byc na Jagiellonie to Urzad Miasta w ogole w impreze sie nie miesza i w niczym nie pomoze a organizacja ma sie dogadac ze Swiatowidem. Dziekuje za uwage

trochę prawdy

Anuluj