UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Swiatełko fajne, miejsce tragiczne i jeszcze jedna uwaga licytacja serduszka !!! po światełku żałosna. Liczba osób na licytacji - znikoma. Organizatorzy nie pomyśleli, że po pokazie wszyscy pójdą do domu ? a to cenne serduszko !!!!! trzeba było licytować w telewizji może byłoby więcej zainteresowanych i kwota większa?!
uczestniczka