UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Swiatełko fajne, miejsce tragiczne i jeszcze jedna uwaga licytacja serduszka !!! po światełku żałosna. Liczba osób na licytacji - znikoma. Organizatorzy nie pomyśleli, że po pokazie wszyscy pójdą do domu ? a to cenne serduszko !!!!! trzeba było licytować w telewizji może byłoby więcej zainteresowanych i kwota większa?!

uczestniczka

Anuluj