UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

zgadzam się orkiestra była ulokowana w złym miejscu. .gdy chciałam się dostać na światełko nie miałam jak bo każdy kont był załadowany ludzmi. .nie było miejsca. .złe nagłośnienie. . światełko powinno być na Placu J tam byśmy sie chociaż wszystcy pomieścili. .ZEnada!! była i tyle. .

Paolina