UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem bardzo rozczarowana organizacja tegoroczna WOSP to straszne nieporozumienie nie tylko pod wzgledem wyboru miejsca ale i calej masowej imprezy dodam ze od poczatku grania biore udzial w tej akcji ale jak ma byc tak co roku to smiem twierdzic ze elblazanie zaczna ja bojkotowac. Ojcowie miasta WSTYD i jeszcze raz WSTYD!