UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jestem bardzo rozczarowana organizacja tegoroczna WOSP to straszne nieporozumienie nie tylko pod wzgledem wyboru miejsca ale i calej masowej imprezy dodam ze od poczatku grania biore udzial w tej akcji ale jak ma byc tak co roku to smiem twierdzic ze elblazanie zaczna ja bojkotowac. Ojcowie miasta WSTYD i jeszcze raz WSTYD!