UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jestem bardzo rozczarowana organizacja tegoroczna WOSP to straszne nieporozumienie nie tylko pod wzgledem wyboru miejsca ale i calej masowej imprezy dodam ze od poczatku grania biore udzial w tej akcji ale jak ma byc tak co roku to smiem twierdzic ze elblazanie zaczna ja bojkotowac. Ojcowie miasta WSTYD i jeszcze raz WSTYD!