A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie przesadzajmy kazdy kto byl dzis na swiatelku wie ze to porazka calkowita. zbiorka pieniedzy zbiorka ale jak juz cos organizujemy to robmy to dobrze. Kto to wymyslil te zmiane, na Placu Jagiellonczyka bylo o wiele lepiej, komu zalezalo na ukryciu tego w takiej dziurze. To w koncu dla kogo jest to swiatelko skoro nawet nie mozna popatrzec?Drodzy panstwo Warszawa czy Gdanskiem nigdy nie bedziemy ale jak juz cos organizujemy to robmy to z glowa. A moze robimy bo wszyscy robia i tak nalezy????? Ato wyjasnia cala sytuacje.
Przy wywolanej sprawie, rozdawania zasilkow za darmo, apel do nowego kierownictwa Posredniaka i MOPS - przestancie rozdawać z Waszej wygody zdrowym, zdolnym do pracy fizycznej ludziom forsy za darmo, wysilcie sie trochę i zadajcie sobie trudu, by znależć dla nich najprostsza robotę, ktorej nie brakuje zimową porą. Wielu za te 1000 pln ciezko pracuje kazdego dnia przez caly miesiac, a oni maja to za darmo.
lipa
Mi się podobało:-) byłam z synkiem i on również zachwycony. jedyny minus, pogoda, na który organizatorzy wpływu nie mieli. A może jeszcze to, że trzeba było "polować" na wolontariuszy. .. Nie mogliśmy znaleźć nikogo z puszką. na szczęście znaleźli się mili panowie z wielkim serduchem na kiju. Było super!!!
wiocha elblag bloto bagno zero oswietlenia panie nowy prezydencie dal pan ciala jak i pana ludzie zero zabawy tylko stac na to wioche jaka jest elblag w blocie staly dwa ukryte namioty z grochowka to ma byc zabawa?co z dziecmi?ostatni raz dalem pieniazki na takie bagno jakie bylo w elblagu.
Swiatełko było w dechę ale występy zespołów zawalił jakiś śmieszny "akustyk" od siedmiu boleści. Poza tym nie było nic słychac podczas licytacji. Kto go wpuścił przed scenę. Ludzie.
a moim zdanie. .. .cudnie, że znów zebrało się w nas tyle pozytywnej energii i tak wiele osób zagrało dziś znów z WOŚPem!!żałujcie również kochani elblążanie, że nie dotrwaliście do gdańskich gości, ostatniego koncertu bardzo rozgrzewającego w ten zimowy wieczór i bardzo bardzo ciekawego, na którym wspaniale bawiła się garstka pozostałych mieszkańców naszego miasta!!i chociażby tylko dla tego zespołu warto było odnaleźć "ukrytą ulicę Zamkową", o ktróej informacja było powszechnie dostępna, wystarczyło tylko zadać sobie nieo trudu i ją przeczytać. ..
a zanim kolejny raz posypie się gromka krytyka, warto dowiedzieć się co nieco o tym, jak ogromy nakład pracy, energii i czasu trzeba włożyć w organizację takiej imprezy i jak wiele przeszkód trzeba pokonać po drodze, a pewno czasem bardzo pomogło by zwykłe dzięki, że robicie coś dla nas i odnalezienie dobrych stron tego co się dziś zadziało!! takie zwykłe - "fajnie", że poświęcacie swój czas i wiele wiele sił, aby zadziało się z nami i dla nas!
i aby Orkiestra grała jak najdłużej, a ludzie więcej jeszcze energii angażowali w tworzenie, zamiast destruktywnej, często bardzo płytkiej krytyki!
ja ze swej nieco bardziej wtajemniczonej stony gratuluję organizatorom, że w takich warunkach, a jakich dane im było działać, zagrali z pełnym zaangażowaniem i dali z siebie tak wiele!!
DZIĘKUJĘ!
dla mnie spoko!! i występy i wogóle wszystko. kolejny dobry wośp !!! i to w elblągu :)
Ludzie, czy wy potraficie tylko narzekać!
występy dobre. niestety akustyk nie miał nic do gadania. to prawda zespoły nagłośnił kiepsko ale to nie jego wina. scena powinna być rozłożona o godzinie 12 a o godzinie 14 powinny być próby które zaś odbyły się o godzinie 16:45 zresztą przed samym występem.