UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szedłem z nad Jaru na Pl. Jagielończyka i nie spotkałem żadnej osoby z puszką żeby ofiarować jakąś kwotę pieniędzy. Przeniesienie imprezy na Stary Rynek uważam na nie trafiony. Chodzę od 19 lat na każdą OŚP i zawsze było dużo grup kwestujących.
zibi47