UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby nie błoto i zero oświetlenia to byłoby ok. A tak to po omacku trzeba było iść! Na placu Jagiellończyka było dobrze, tam jest płyta chodnikowa i o wiele widniej! !!!


Anuluj