UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby nie błoto i zero oświetlenia to byłoby ok. A tak to po omacku trzeba było iść! Na placu Jagiellończyka było dobrze, tam jest płyta chodnikowa i o wiele widniej! !!!
Gdyby nie błoto i zero oświetlenia to byłoby ok. A tak to po omacku trzeba było iść! Na placu Jagiellończyka było dobrze, tam jest płyta chodnikowa i o wiele widniej! !!!