UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zgadzam się orkiestra była ulokowana w złym miejscu. .gdy chciałam się dostać na światełko nie miałam jak bo każdy kont był załadowany ludzmi. .nie było miejsca. .złe nagłośnienie. . światełko powinno być na Placu J tam byśmy sie chociaż wszystcy pomieścili. .ZEnada!! była i tyle. .
Paolina