UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szedłem z nad Jaru na Pl. Jagielończyka i nie spotkałem żadnej osoby z puszką żeby ofiarować jakąś kwotę pieniędzy. Przeniesienie imprezy na Stary Rynek uważam na nie trafiony. Chodzę od 19 lat na każdą OŚP i zawsze było dużo grup kwestujących.
zibi47