UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szedłem z nad Jaru na Pl. Jagielończyka i nie spotkałem żadnej osoby z puszką żeby ofiarować jakąś kwotę pieniędzy. Przeniesienie imprezy na Stary Rynek uważam na nie trafiony. Chodzę od 19 lat na każdą OŚP i zawsze było dużo grup kwestujących.

zibi47

Anuluj