56
09.01.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ten cały wolontariat w Elblągu za organizację tej imprezy w tym miejsce należy kopnąć w cztery litery. DNO cóż zresztą potraficie w wyborach skopani i tak jest ze wszystkim. NIGDY WIĘCEJ DLA WAS NIE ZNACIE SIĘ NA NICZYM.
meloman (2011.01.10)

info

0  
  0
Jaja bym wyrwał temu co wymyślił te światełko na starym mieście. Godzinę po fajerwerkach całe stare miasto zablokowane, ani wyjść ani wyjechać. Ludzie oglądali dachy domów zamiast pokaz sztucznych ogni. Głupich jednak nie trzeba siać. .. sami się rodzą!
(2011.01.10)

info

0  
  0
Abdul Kebab Buła Jabba dziękuje za poniższe słowa: żałujcie również kochani elblążanie, że nie dotrwaliście do gdańskich gości, ostatniego koncertu bardzo rozgrzewającego w ten zimowy wieczór i bardzo bardzo ciekawego, na którym wspaniale bawiła się garstka pozostałych mieszkańców naszego miasta!!i chociażby tylko dla tego zespołu warto było odnaleźć "ukrytą ulicę Zamkową" Niestety po światełku znaczna ilość publiczności zniknęła. .. w sztabie dowiedzieliśmy się, że zabrakło prostej informacji "po światełku gramy dalej". .. Tym bardziej, że Elbląg podobno jest przyzwyczajony doświadczeniami lat poprzednich, że impreza WOŚP kończy się na światełku. .. W związku z czym zastanawiamy się głośno i rzucamy na forum. .. Może zagrać dla Was w jakimś lokalnym klubie? Co Wy na to? Czekamy za zaproszenie :)
fooky (2011.01.10)

info

0  
  0
Redakcja mogłaby czasem zajrzeć na mail i poczytać co tam czytelnicy piszą. ..
(2011.01.10)

info

0  
  0
Dla informacji, może pełniejszej. Miasto jak co roku sfinansowało Swiatełko. A dzisiaj to nie mała kwota więc nie pisz bzdur. Co do Swiatowida to normalka tylko komercha i zero pomocy WOSPowi.
(2011.01.10)

info

0  
  0
Jeszcze raz
(2011.01.10)

info

0  
  0
Urząd Miasta sfinansował Swiatełko za nie małą kwotę, czyli się zaangażował. A Swiatowid chciał kupę szmalu za pomoc, jak zawsze komercha i nic więcej
(2011.01.10)

info

0  
  0
lepak wyluzuj
(2011.01.10)

info

0  
  0
oo. .widze pojawil sie bot na forum; ]
hfast (2011.01.10)

info

0  
  0
nie rozumiem szczekających, zebrano pieniądze, młodzi starali się i sami zrobili wszystko podziękujmy im a nie narzekajmy. tego nie robi profesjonalna firma tylko ludzie dobrej woli!!! szacunek i ukłon. Dzieki że zagraliście!! I mimo deszczu i cieszę sie że Elbląg zagrał i organizatorzy dziękujemy !
Basia i Artur (2011.01.10)

info

0  
  0