77
25.02.2002

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
parking pod ziemią to wspaniały pomysł szczególnie dla miasta tak "bogatego"jak Elbląg.Nawet w Gdańsku nie ma takich parkingów(ogromne koszta), ale wElblągu to się opłaca
Tom (2002.03.08)

info

0  
  0
w gdańsku nie ma ale tam niema prezydentas o psychopatycznym odchyleniu z kompleksem dyzia architekta
(2002.03.08)

info

0  
  0
O co wam chodzi??? Mówię do dwóch przedmówców!!!!! Czy to, że Elbląg nie jest bogatym miastem to nie może tutaj powstać parking podziemny???Równie dobrze możnaby było tak powiedzieć o innych inwestycjach. Zastanówcie się co mówicie. Zresztą jak zapewne wiecie to na razie mamy jeden skromny parking podziemny pod BP, a już niedługo otworzą podziemny parking obok pasażu. A co do Gdańska to nie wiem czy oni tam nie mają parkingu podziemnego, ale na pewno mają jeden piętrowy. Tyle miałem do powiedzenia.
Klon (2002.03.09)

info

0  
  0
Tak jest co ma piernik do wiatraka, czy ze wszystkim musimy sie porównywać do Gdańska, czy nie lepiej byc oryginalnym i miec cos innego, a poza tym co ma to, że Elbląg jest miastem biednym do tego ze ma powstać parking podziemny, przecież nie powstanie on i tak za pieniądze Budżetu miasta (bo ich po prostu tam nie ma) tylko za pieniadze inwestorów z zachodu, a chyba warto poprwić wygląd tego miejsca znajduącego sie bądż co bądż nieopodal centrum miasta. Tyle miałem do powiedzenia.
Klon Klona (2002.03.11)

info

0  
  0
O widzę, że mnie sklonowano, ale nie pamiętam kiedy. Już nie jestem jedyny niepowtarzalny :). Tyle miałem do powiedzenia.
Klon (2002.03.11)

info

0  
  0
Elbląg do Prus? Jesteśmy tak "bogatym" miastem, że jeden taki parking to za mało, a tak swoją drogą ciekawe ile przytulą zainteresowani wdrożeniem projektu?
misia (2002.03.11)

info

0  
  0
Czy mi się zdaje czy nie, ale jeszcze rano widziałem tutaj wypowiedź Drzazgi. Gdzie się ona podziała. Proszę o pilną odpowiedź REDAKCJI.
Klon (2002.03.12)

info

0  
  0
A propos podziemnego parkingu chciałam tylko powiedzieć,że spacerując nie tak dawno obok nowych sklepików po trawniku gdzie ziemia coraz bardziej się zapada (były cmentarz) znalazłam BARDZO STARĄ kość- która bardzo przypominała ludzką kość udową. Mam nadzieję,że się mylę- biologia nie jest moim hobby, być może kość należała do zwierzęcia- ale nie było to miłe doświadczenie.
Inez (2002.03.15)

info

0  
  0
Takie nie miłe doświadczenia to bym chciał mieć jak przedmówca, ostatnio jadąc E7 jeden "głupek" wyprzedzając mnie i inne samochody, oczywiście na 3 wpadł sobie pod Tira, z samochodu zrobił się nagle kabriolet, a facetowi ładnie głowę ścieło, która się łpoturlała na pobocze. W dodatku tego jego resztki w samochodzie jeszcze się ruszały. To jest niemiłe doświadczenie, a nie jakaś tam kość, która nie wiadomo nawet czy była ludzka.
Klon (2002.03.15)

info

0  
  0
hehe Klon coz za opis rodem z horroró, ale niestety takich przypadkow jak ten opisany jest wiecej, głupota ludzka nie zna granic.
meeeeeee (2002.03.17)

info

0  
  0