UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O widzę, że mnie sklonowano, ale nie pamiętam kiedy. Już nie jestem jedyny niepowtarzalny :). Tyle miałem do powiedzenia.

Klon

Anuluj