UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O widzę, że mnie sklonowano, ale nie pamiętam kiedy. Już nie jestem jedyny niepowtarzalny :). Tyle miałem do powiedzenia.
Klon
O widzę, że mnie sklonowano, ale nie pamiętam kiedy. Już nie jestem jedyny niepowtarzalny :). Tyle miałem do powiedzenia.
Klon