UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Takie nie miłe doświadczenia to bym chciał mieć jak przedmówca, ostatnio jadąc E7 jeden "głupek" wyprzedzając mnie i inne samochody, oczywiście na 3 wpadł sobie pod Tira, z samochodu zrobił się nagle kabriolet, a facetowi ładnie głowę ścieło, która się łpoturlała na pobocze. W dodatku tego jego resztki w samochodzie jeszcze się ruszały. To jest niemiłe doświadczenie, a nie jakaś tam kość, która nie wiadomo nawet czy była ludzka.

Klon