A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ty Drzazga, zadzwoń do ks. dr Mieczysława Józefczyka (to chyba najbardziej znany elbląski humanista) i powiedz mu, że ma błędy w swoich książkach. Wziąłem jedną z nich ("Elbląg i okolice 1937-1956") i na chybił trafił na str. 200 znalazłem błąd. Napisał o jakiejś kaplicy "na ul. Sadowej", a nie jak powinno być "przy ul. Sadowej". Acha, i sprawdź od razu, jak się pisze "posówać", bo już zgłupiałem. A propos, na którym uniwerku studiowałeś? :)
Hopsasa: jak byś zapłacił to bym ci telefonu nie wyłączył
Ukończył Filologię Polską w Uniwersytecie Gdańskim, zajmując się w swojej pracy magisterskiej badaniami nad twórczością Witolda ... Ale co wy tu o języku. Tematem jest rynek - STRASZNY KIT.
Zgadzam się z Jabadaba. Ten tekst jest o targowisku, a nie o poprawnej pisowni. Drzazga, Zadra i te twoje inne jeszcze wpisy (bo to oczywiście jedna i ta sama osoba) wyluzuj trochę. Przez cały czas odnoszę wrażenie, że masz jakieś wątpy do red. naczelnego PortElu. Pewnie chciałbyś zając jego miejsce i dlatego starasz się na każdym kroku wytykać błędy, których oczywiście nie ma. Zajmij się czytaniem tekstów zamieszczanych tutaj, a nie zabierasz się za korektę. Nikt cię o to nie prosi. Jak chcesz się mądrzyć to won na tę swoją stroną mojego liceum. Nam nie zawracaj głowy. Jesteś starym zgredem, a zachowujesz się jak gówniarz z liceum...hi, hi, hi to się chyba dobrze składa, tak sobie powiązałem twoje zachowanie i stronę którą robisz...he, he, he.
Wacek, ten tekst jest o rynku! Kiedy oddasz mi pieniądze?
Widać wyrażnie że prezydent Słonina ma wyrażną wizje przyszłego Elbląga -"Gospodarczo Elbląg MUSI NIEMIECKIM być !!!!! jawol Herr Speck. my wszystko rozumieć my być do robota .
A co zapominacie o Elblazanach z Zachodu? My wykupimy to targowisko i pokazemy tym krnabrnym "kupcom" jak buduje sie wielopoziomowe parkingi na bryczki. Nie martwcie sie, jezyk urzedowy bedzie polski.
Tak Drzazga/Zadra proponuje zebrac forum z prof. Miodkiem na czele i rozwiązac problem "na" czy "przy", ale ty chyba zle trafiłes człowieku ten artykuł nie był o poprawności polskiej pisowni tylko o przyszłości rynku (targowiska jak wolisz) i te twoje beznadziejne komentarze nie mają tak naprawdę znaczenia, nie są po prostu godne by je dalej komentować, apeluje zatem do wszystkich następnych osób, które będą dodawały swój komentarz, żeby nie komentowały wypocin Drzazgi na temat polskiej pisowni tylko żeby komentowały informację napisaną przez redakcję portelu!!!
A mi tam sie podobaja wypociny Drzazgi, hehe :))) Tak trzymaj :) I pewnie portEL bylby lepszy z Drzazga jako red. naczelnym.
Szanowni Internauci, Szanowna Redakcjo. W tych ciezkich czasach w Elblagu stac nas na troche zabawy, chcemy sie rozweselic. Dlatego pstryczki czy docinki sa dobre. Oczywiscie nie powinno to miec znamion pomowienia czy osobistej obrazy lub "wycieczek osobistych". Dajcie nam wszystkim mozliwosc komentowania, zwlaszcza nonsensow dnia powszedniego. My tez czytamy Was tu z Zachodu, cieszy nas kazda informacja o Elblagu i smuca te zle. Moze Redakcja otworzylaby nowy dzial np "lacznosci ze swiatem" lub cos podobnego. Moglibysmy podsylac ciekawe informacje z UE lub innych czesci kontynentow.