UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak jest co ma piernik do wiatraka, czy ze wszystkim musimy sie porównywać do Gdańska, czy nie lepiej byc oryginalnym i miec cos innego, a poza tym co ma to, że Elbląg jest miastem biednym do tego ze ma powstać parking podziemny, przecież nie powstanie on i tak za pieniądze Budżetu miasta (bo ich po prostu tam nie ma) tylko za pieniadze inwestorów z zachodu, a chyba warto poprwić wygląd tego miejsca znajduącego sie bądż co bądż nieopodal centrum miasta. Tyle miałem do powiedzenia.

Klon Klona

Anuluj