UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg do Prus? Jesteśmy tak "bogatym" miastem, że jeden taki parking to za mało, a tak swoją drogą ciekawe ile przytulą zainteresowani wdrożeniem projektu?
misia
Elbląg do Prus? Jesteśmy tak "bogatym" miastem, że jeden taki parking to za mało, a tak swoją drogą ciekawe ile przytulą zainteresowani wdrożeniem projektu?
misia