UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg do Prus? Jesteśmy tak "bogatym" miastem, że jeden taki parking to za mało, a tak swoją drogą ciekawe ile przytulą zainteresowani wdrożeniem projektu?

misia

Anuluj