UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A propos podziemnego parkingu chciałam tylko powiedzieć,że spacerując nie tak dawno obok nowych sklepików po trawniku gdzie ziemia coraz bardziej się zapada (były cmentarz) znalazłam BARDZO STARĄ kość- która bardzo przypominała ludzką kość udową. Mam nadzieję,że się mylę- biologia nie jest moim hobby, być może kość należała do zwierzęcia- ale nie było to miłe doświadczenie.

Inez

Anuluj