UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O co wam chodzi??? Mówię do dwóch przedmówców!!!!! Czy to, że Elbląg nie jest bogatym miastem to nie może tutaj powstać parking podziemny???Równie dobrze możnaby było tak powiedzieć o innych inwestycjach. Zastanówcie się co mówicie. Zresztą jak zapewne wiecie to na razie mamy jeden skromny parking podziemny pod BP, a już niedługo otworzą podziemny parking obok pasażu. A co do Gdańska to nie wiem czy oni tam nie mają parkingu podziemnego, ale na pewno mają jeden piętrowy. Tyle miałem do powiedzenia.
Klon