Hala i parking na rynku
Targowisko na ul. Dąbka było miejscem głośnego sporu pomiędzy kupcami polskimi i ormiańskimi
Prezydent Elbląga Henryk Słonina postawił przed elbląskimi kupcami propozycję nie do odrzucenia: albo własnymi środkami zadaszą targowisko przy ul. Płk. Dąbka bądź wybudują halę targową w tym miejscu i podziemny parking, albo na teren wejdzie obcy inwestor. Kupcom nie spodobała się brzmiąca jak groźba zapowiedź prezydenta, że jeśli lokalny biznes nie odpowie na jego propozycję, przekaże sprawę kontrahentom z Niemiec.
Budowa hali i podziemnego parkingu na rynku przy ul. Dąbka to hit czy kit?
Budowa hali i podziemnego parkingu na rynku przy ul. Dąbka to hit czy kit?