UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A propos podziemnego parkingu chciałam tylko powiedzieć,że spacerując nie tak dawno obok nowych sklepików po trawniku gdzie ziemia coraz bardziej się zapada (były cmentarz) znalazłam BARDZO STARĄ kość- która bardzo przypominała ludzką kość udową. Mam nadzieję,że się mylę- biologia nie jest moim hobby, być może kość należała do zwierzęcia- ale nie było to miłe doświadczenie.
Inez