UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

parking pod ziemią to wspaniały pomysł szczególnie dla miasta tak "bogatego"jak Elbląg.Nawet w Gdańsku nie ma takich parkingów(ogromne koszta), ale wElblągu to się opłaca

Tom

Anuluj