UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
parking pod ziemią to wspaniały pomysł szczególnie dla miasta tak "bogatego"jak Elbląg.Nawet w Gdańsku nie ma takich parkingów(ogromne koszta), ale wElblągu to się opłaca
Tom
parking pod ziemią to wspaniały pomysł szczególnie dla miasta tak "bogatego"jak Elbląg.Nawet w Gdańsku nie ma takich parkingów(ogromne koszta), ale wElblągu to się opłaca
Tom