UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak jest co ma piernik do wiatraka, czy ze wszystkim musimy sie porównywać do Gdańska, czy nie lepiej byc oryginalnym i miec cos innego, a poza tym co ma to, że Elbląg jest miastem biednym do tego ze ma powstać parking podziemny, przecież nie powstanie on i tak za pieniądze Budżetu miasta (bo ich po prostu tam nie ma) tylko za pieniadze inwestorów z zachodu, a chyba warto poprwić wygląd tego miejsca znajduącego sie bądż co bądż nieopodal centrum miasta. Tyle miałem do powiedzenia.

Klon Klona