UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

O co wam chodzi??? Mówię do dwóch przedmówców!!!!! Czy to, że Elbląg nie jest bogatym miastem to nie może tutaj powstać parking podziemny???Równie dobrze możnaby było tak powiedzieć o innych inwestycjach. Zastanówcie się co mówicie. Zresztą jak zapewne wiecie to na razie mamy jeden skromny parking podziemny pod BP, a już niedługo otworzą podziemny parking obok pasażu. A co do Gdańska to nie wiem czy oni tam nie mają parkingu podziemnego, ale na pewno mają jeden piętrowy. Tyle miałem do powiedzenia.

Klon