UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Takie nie miłe doświadczenia to bym chciał mieć jak przedmówca, ostatnio jadąc E7 jeden "głupek" wyprzedzając mnie i inne samochody, oczywiście na 3 wpadł sobie pod Tira, z samochodu zrobił się nagle kabriolet, a facetowi ładnie głowę ścieło, która się łpoturlała na pobocze. W dodatku tego jego resztki w samochodzie jeszcze się ruszały. To jest niemiłe doświadczenie, a nie jakaś tam kość, która nie wiadomo nawet czy była ludzka.

Klon

Anuluj