36
10.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
czy laskawie zrobia w koncu normalne tory na bema, przy ktorych asfalt sie nei wykruszy poi kilku tygodniach, tak jak w fuszerce epgk na tejze ulicy?
Demissanizacja (2026.02.10)
Popieram wpis poprzednika, że naprawa wykonana przy ogrodach to katastrofa. Trzeba trzymać kierownicę jak się przyjeżdża przez torowisko. Prawdopodobnie asfalt nie został właściwie zagęszczony lub podbudowa pod asfaltem. Naprawa powinna zostać wykonana poprzez zastosowanie płyt typu węgierskiego. Są to betonowe płyty przygotowane do montażu torowiska. Każde inne rozwiązanie będzie powodowało, że za kilka lat znowu będzie remont. Zresztą tytuł artykułu kojarzy się do z remontem odcinka torowiska a tutaj będzie naprawa kilkudziesięciu metrów torów. Pozostawię to bez komentarza.
Inżynier budownicrwa (2026.02.11)
Wszystko fajnie, ale za 184 mln złotych to chyba można było wykonać torowisko w Armii Krajowej ! I pociągnąć nitkę na Zatorze, a tak to odgrzewane kotlety
E tam (2026.02.11)
Torowisko na odcinku Królewieckiej przy II LO to żałosny obraz miasta. Zapadnięte płyty, dziura na dziurze, hałasujące i dudniące tramwaje. Pasażerów jak na lekarstwo. Skoro tego nie remontujecie, to to zlikwidujcie w końcu !
Capo (2026.02.11)

info

7  
  6
Jak zwykle zero informacji o tramwaju z pętlą przy muszli koncertowej. Wszyscy tacy EKO a do bażantarni praktycznie tylko autem można dojechać i to jest promowane. Seniorzy wykluczeni w ogóle z korzystania z tego miejsca. Wstyd !
Zielono mi (2026.02.11)

info

7  
  2
Czy redakcja może się spytać przy okazji następnego artykułu o przegląd gwarancyjny naprawy torowiska przy ogrodach oraz kiedy zostanie naprawiony ten bubel? Zresztą kto to odebrał. Muszą być jakieś dokumenty. Jest okazja jak nie będą jeździły tramwaje....
Drogowiec (2026.02.11)

info

9  
  2
Przecież te płyty węgierskie na Ogólnej są w lepszym stanie niż naprawione torowisko przy Ogrodach. Jak będzie tak samo naprawione asfaltem to pogorszy tylko komfort jazdy. Dodam że płyty były wykonane kilkanaście lat temu i są w stanie bdb. Ktoś to sprawdza ich stan czy może to wymiana żeby wymienić. Należy wykonać tylko nawy asfalt na dojazdach do płyt i po robocie i nie niszczyć coś co się sprawdziło. Przy Ogrodach pociągnąć do naprawy wykonawcę. Przecież nie robił tego za darmo. Mamy płacić wszyscy za taką jakość robót?
Inżynier starej daty (2026.02.11)

info

4  
  3
Niedługo ludzie zaczną się zgłaszać do UM z uszkodzeniami zawieszenia na słynnym NOWYM przejeździe przez łuk tramwajowy przy Ogrodach... może bardziej się UM opłaca zrobić remont remontu tego miejsca, zanim posypią się pozwy? Ktoś tam w końcu się rozkraczy i urwie coś na tych torach. Kto ten sabotaż odebrał w ogóle? Kto to zaprojektował? Za komuny już chyba mniejsze różnice wysokości były (?)
WolneMedia.pl (2026.02.11)

info

2  
  3
@E tam - Owszem. Dziwię się, że nie zrobiono choćby samych węzłów. Teraz gdy przyjdzie to robić to znowu rozwalą całe skrzyżowania! Totalna bezmyślność władz miasta!
Malkontent (2026.02.11)
@Inżynier budownicrwa - Trzeba trzymać kierownicę zawsze szanowny panie.
Malkontent (2026.02.11)