UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niedługo ludzie zaczną się zgłaszać do UM z uszkodzeniami zawieszenia na słynnym NOWYM przejeździe przez łuk tramwajowy przy Ogrodach... może bardziej się UM opłaca zrobić remont remontu tego miejsca, zanim posypią się pozwy? Ktoś tam w końcu się rozkraczy i urwie coś na tych torach. Kto ten sabotaż odebrał w ogóle? Kto to zaprojektował? Za komuny już chyba mniejsze różnice wysokości były (?)
WolneMedia.pl