Wybrany wątek opinii
Wszystko fajnie, ale za 184 mln złotych to chyba można było wykonać torowisko w Armii Krajowej ! I pociągnąć nitkę na Zatorze, a tak to odgrzewane kotlety
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@E tam - Owszem. Dziwię się, że nie zrobiono choćby samych węzłów. Teraz gdy przyjdzie to robić to znowu rozwalą całe skrzyżowania! Totalna bezmyślność władz miasta!
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
@E tam - Całość inwestycji to 184 mln złotych, natomiast dofinansowanie z programu unijnego to 126 mln złotych. Z tego dofinansowania będą też zakupione nowe tramwaje, w sumie 10 pojazdów.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0