36
10.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Elbląg potrafi - Dla informacji bedzie robiona petla na Obroncow Pokoju. A jaki jest stan wjazdu i wyjazdu na Ogolnej to mozna zobaczyc jak Pesa jedzie, fajnie rzuca na boki
motorowy (2026.02.11)
No i uaktywnili się PiSowscy ujadacze. Ale na szczęście jest Was niewielka grupka i do tego wypada po 10 wpisów na jednego. Jakoś jeżdżę przez torowisko koło Ogrodów i nigdy nic się nie dzieje. No tak, ale jeździć to też trzeba umieć a nie tylko kłapać ozorem na lewo i prawo. Rączki na kierownicę, noga z gazu i płynnie przejedziecie maruderzy. Brawo władze miasta, robić kolejne remonty, większość mieszkańców i to znaczna jest zadowolona z poprawy warunków drogowych i komunikacyjnych.
pozytywny-elblążanin (2026.02.11)
@Wakacje - Miasto się wyludnia ale tacy jak ty ciągle tu tkwią. Nie ma obaw, że się wyludni bo takich jak ty jest większość, żadnej decyzji nie podejmie, będzie tylko wiecznie marudzić.
(2026.02.11)
Za chwilę odpalą sie pisuary!!!!!
aaaa11 (2026.02.11)
@Elbląg potrafi - Alez nie. Konie albo muly beda ciagnac wagony tramwajowe
(2026.02.11)
@Demissanizacja - Pokaż wet jak to się robi
Kefirek Robert (2026.02.11)
@Elf - A moze wszystko zlikwidowac i przesiasc sie na konie, furmanki. Bedzie ekologicznie. Zieloni beda zadwoleni
(2026.02.11)
@Elf - Powtarzam przesiasc sie na furmanki. Sa ekologiczne i w miare tanie
(2026.02.11)
@aaaa11 - POrudzielce już się odpaliły.....
(2026.02.11)
No to pierwszy zaprzęg skompletowany, ty i potrafiący. Wio.
(2026.02.11)