UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież te płyty węgierskie na Ogólnej są w lepszym stanie niż naprawione torowisko przy Ogrodach. Jak będzie tak samo naprawione asfaltem to pogorszy tylko komfort jazdy. Dodam że płyty były wykonane kilkanaście lat temu i są w stanie bdb. Ktoś to sprawdza ich stan czy może to wymiana żeby wymienić. Należy wykonać tylko nawy asfalt na dojazdach do płyt i po robocie i nie niszczyć coś co się sprawdziło. Przy Ogrodach pociągnąć do naprawy wykonawcę. Przecież nie robił tego za darmo. Mamy płacić wszyscy za taką jakość robót?
Inżynier starej daty