UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Torowisko na odcinku Królewieckiej przy II LO to żałosny obraz miasta. Zapadnięte płyty, dziura na dziurze, hałasujące i dudniące tramwaje. Pasażerów jak na lekarstwo. Skoro tego nie remontujecie, to to zlikwidujcie w końcu !

Capo

Anuluj