UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystko fajnie, ale za 184 mln złotych to chyba można było wykonać torowisko w Armii Krajowej ! I pociągnąć nitkę na Zatorze, a tak to odgrzewane kotlety
E tam
Wszystko fajnie, ale za 184 mln złotych to chyba można było wykonać torowisko w Armii Krajowej ! I pociągnąć nitkę na Zatorze, a tak to odgrzewane kotlety
E tam