UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@E tam - Owszem. Dziwię się, że nie zrobiono choćby samych węzłów. Teraz gdy przyjdzie to robić to znowu rozwalą całe skrzyżowania! Totalna bezmyślność władz miasta!

Malkontent

Anuluj