UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@E tam - Owszem. Dziwię się, że nie zrobiono choćby samych węzłów. Teraz gdy przyjdzie to robić to znowu rozwalą całe skrzyżowania! Totalna bezmyślność władz miasta!
Malkontent
@E tam - Owszem. Dziwię się, że nie zrobiono choćby samych węzłów. Teraz gdy przyjdzie to robić to znowu rozwalą całe skrzyżowania! Totalna bezmyślność władz miasta!
Malkontent