UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
czy laskawie zrobia w koncu normalne tory na bema, przy ktorych asfalt sie nei wykruszy poi kilku tygodniach, tak jak w fuszerce epgk na tejze ulicy?
Demissanizacja
czy laskawie zrobia w koncu normalne tory na bema, przy ktorych asfalt sie nei wykruszy poi kilku tygodniach, tak jak w fuszerce epgk na tejze ulicy?
Demissanizacja