UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

czy laskawie zrobia w koncu normalne tory na bema, przy ktorych asfalt sie nei wykruszy poi kilku tygodniach, tak jak w fuszerce epgk na tejze ulicy?

Demissanizacja

Anuluj