Wybrany wątek opinii

czy laskawie zrobia w koncu normalne tory na bema, przy ktorych asfalt sie nei wykruszy poi kilku tygodniach, tak jak w fuszerce epgk na tejze ulicy?
Demissanizacja (2026.02.10)
@Demissanizacja - Pokaż wet jak to się robi
Kefirek Robert (2026.02.11)
Powrót do komentarzy