Wybrany wątek opinii
czy laskawie zrobia w koncu normalne tory na bema, przy ktorych asfalt sie nei wykruszy poi kilku tygodniach, tak jak w fuszerce epgk na tejze ulicy?
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
@Demissanizacja - Pokaż wet jak to się robi
Do moderacji
Odpowiedz
1
0