UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak zwykle zero informacji o tramwaju z pętlą przy muszli koncertowej. Wszyscy tacy EKO a do bażantarni praktycznie tylko autem można dojechać i to jest promowane. Seniorzy wykluczeni w ogóle z korzystania z tego miejsca. Wstyd !

Zielono mi

Anuluj