UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak zwykle zero informacji o tramwaju z pętlą przy muszli koncertowej. Wszyscy tacy EKO a do bażantarni praktycznie tylko autem można dojechać i to jest promowane. Seniorzy wykluczeni w ogóle z korzystania z tego miejsca. Wstyd !
Zielono mi