Wybrany wątek opinii

Popieram wpis poprzednika, że naprawa wykonana przy ogrodach to katastrofa. Trzeba trzymać kierownicę jak się przyjeżdża przez torowisko. Prawdopodobnie asfalt nie został właściwie zagęszczony lub podbudowa pod asfaltem. Naprawa powinna zostać wykonana poprzez zastosowanie płyt typu węgierskiego. Są to betonowe płyty przygotowane do montażu torowiska. Każde inne rozwiązanie będzie powodowało, że za kilka lat znowu będzie remont. Zresztą tytuł artykułu kojarzy się do z remontem odcinka torowiska a tutaj będzie naprawa kilkudziesięciu metrów torów. Pozostawię to bez komentarza.
Inżynier budownicrwa (2026.02.11)
@Inżynier budownicrwa - Trzeba trzymać kierownicę zawsze szanowny panie.
Malkontent (2026.02.11)
Powrót do komentarzy