UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niedługo ludzie zaczną się zgłaszać do UM z uszkodzeniami zawieszenia na słynnym NOWYM przejeździe przez łuk tramwajowy przy Ogrodach... może bardziej się UM opłaca zrobić remont remontu tego miejsca, zanim posypią się pozwy? Ktoś tam w końcu się rozkraczy i urwie coś na tych torach. Kto ten sabotaż odebrał w ogóle? Kto to zaprojektował? Za komuny już chyba mniejsze różnice wysokości były (?)

WolneMedia.pl

Anuluj