UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Torowisko na odcinku Królewieckiej przy II LO to żałosny obraz miasta. Zapadnięte płyty, dziura na dziurze, hałasujące i dudniące tramwaje. Pasażerów jak na lekarstwo. Skoro tego nie remontujecie, to to zlikwidujcie w końcu !

Capo