A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czy epgk bierze nasza kasę z podatków za odśnieżanie i tylko pozoruje działania celem oszczędności i wypłacenie se z tego nagród na koniec roku?
Wam to się wszystko w naszym mieście nie podoba co by miasto nie zrobiło wszystko żle ciekawy czy u was w domach wszystko w porządku ideały piszące. Przed chwilą u mnie na małej ulicy dwa razy jezdziły i sypały sól
Służby powinna zainteresować niegospodarność władz miasta, gdzie wydały grube miliony na akcje zimą avefekty marne lub wręcz żadne
@Fachowcy - Lecz sie na nogi bo na glowe juz za późno
@De de reporter - A wyobraźni nie starczy, że przewody z prądem są oblodzone i prąd przez lód nie lubi płynąć? I ciekawe dlaczego winić tu miasto a nie tego co nad nami wszystko może?
piaskarki na trakcję tramwajową????
A ja mam pytanie kto posprząta te obsrane chodniku po psach. Całe miasto a szczególnie parki, wszędzie pełno gówien. Teraz jak długo leży śnieg to dopiero widać.
@KaroKaroPaja - Zima zaskoczyła masakra to niech trakcję podgrzewane zrobiom
@bbb - Ot intelektualista-recenzent po szkole TVNu się znalazł. Załóż sobie wiatrak na czapkę-uszankę, pochyl głowę i pędź przed siebie co sił. Będzie większa produkcja prądu do wyprania onuc i z czasem też przyjdzie olśnienie wraz z trafieniem w przeszkodę na bezwietrznej. To pomoże ci zrozumieć, że wiatraki i fotowoltaika, to tylko może być dodatek do stabilnych źródeł energii. Towarzyszu lewaku.
Na tym zadupiu nieważne że klamoty po szynach nie jeżdżą że chodniki ulice w lodzie.... tu dla mieszkańców ważniejsze jest to że HEJ NAŁ będzie o 12.46.Czy jakiś psychiatra nad tym panuje.