UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@bbb - Ot intelektualista-recenzent po szkole TVNu się znalazł. Załóż sobie wiatrak na czapkę-uszankę, pochyl głowę i pędź przed siebie co sił. Będzie większa produkcja prądu do wyprania onuc i z czasem też przyjdzie olśnienie wraz z trafieniem w przeszkodę na bezwietrznej. To pomoże ci zrozumieć, że wiatraki i fotowoltaika, to tylko może być dodatek do stabilnych źródeł energii. Towarzyszu lewaku.

PorwanyObłędem

Anuluj