Wybrany wątek opinii

Xdddd to miasto to cyrk na szynach
KaroKaroPaja (2026.02.05)
@KaroKaroPaja - Cyrk to z tobą Śliwa
(2026.02.05)
@KaroKaroPaja - Jedź do innego to na pewno przy gołoledzi będziesz miał lepiej
Jagódka (2026.02.05)
@KaroKaroPaja - Zima zaskoczyła masakra to niech trakcję podgrzewane zrobiom
(2026.02.05)
Oni już dwadzieścia lat próbują trawę podgrzać na A8 - jedyne co potrafią to tylko gadać I bełkotać, że wiecie rozumiecie, że jest zima to musi być zimno, jedyne co potrafią to mogą coś zamknąć, zlikwidować, albo wstrzymać, -budowę, kursowanie - to im idzie najlepiej
D..z UM (2026.02.06)
Powrót do komentarzy