Wybrany wątek opinii
Xdddd to miasto to cyrk na szynach
Do moderacji
Odpowiedz
63
55
@KaroKaroPaja - Cyrk to z tobą Śliwa
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
@KaroKaroPaja - Jedź do innego to na pewno przy gołoledzi będziesz miał lepiej
Do moderacji
Odpowiedz
13
2
@KaroKaroPaja - Zima zaskoczyła masakra to niech trakcję podgrzewane zrobiom
Do moderacji
Odpowiedz
0
12
Oni już dwadzieścia lat próbują trawę podgrzać na A8 - jedyne co potrafią to tylko gadać I bełkotać, że wiecie rozumiecie, że jest zima to musi być zimno, jedyne co potrafią to mogą coś zamknąć, zlikwidować, albo wstrzymać, -budowę, kursowanie - to im idzie najlepiej
Do moderacji
Odpowiedz
3
3