UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na tym zadupiu nieważne że klamoty po szynach nie jeżdżą że chodniki ulice w lodzie.... tu dla mieszkańców ważniejsze jest to że HEJ NAŁ będzie o 12.46.Czy jakiś psychiatra nad tym panuje.
Na tym zadupiu nieważne że klamoty po szynach nie jeżdżą że chodniki ulice w lodzie.... tu dla mieszkańców ważniejsze jest to że HEJ NAŁ będzie o 12.46.Czy jakiś psychiatra nad tym panuje.