UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na tym zadupiu nieważne że klamoty po szynach nie jeżdżą że chodniki ulice w lodzie.... tu dla mieszkańców ważniejsze jest to że HEJ NAŁ będzie o 12.46.Czy jakiś psychiatra nad tym panuje.


Anuluj