Wybrany wątek opinii
no i jak uśmiechnięci - planeta płonie czy marźnie ?
Do moderacji
Odpowiedz
61
57
@trochę rudy - Braki w edukacji wychodzą na jaw. Wielbiciele konfy itp intelektualiści nie ogarniają, że 2 + 2 to 4.... ps. zawsze mnie zastanawiało, dlaczego intelektualiści z prawicy wolą zdychać od dymu z elektrowni przez ich cudowny węgiel, do którego dopłacamy dziesiątki miliardów rocznie, niż mieć energię np z wiatru? Po prostu na przekór, takie duże dzieci. Od, taki urok.
Do moderacji
Odpowiedz
45
47
@bbb - Moze dlatego że problem nie jest węgiel, ale brak magazynów energi. Jak wiatr nie wieje to nie ma prądu. Rozumiesz? Prawacy są również za atomem i wyborem a nie nakazem. Dopłacamy do węgla dzieki UE co narzuca ETS i inne gówna.
Do moderacji
Odpowiedz
27
11
@trochę rudy - A ziemia jest płaska, ale intelektualistom, wyznawcom łupieżu nikt nie przetłumaczy, że czarne jest czarne. -4 C, normalnie mała epoka lodowcowa, ale ziemia jest płaska to może z niej nie spadniesz.
Do moderacji
Odpowiedz
15
10
Zapomniałeś napisać że płaska I płonie.
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
@bbb - Ot intelektualista-recenzent po szkole TVNu się znalazł. Załóż sobie wiatrak na czapkę-uszankę, pochyl głowę i pędź przed siebie co sił. Będzie większa produkcja prądu do wyprania onuc i z czasem też przyjdzie olśnienie wraz z trafieniem w przeszkodę na bezwietrznej. To pomoże ci zrozumieć, że wiatraki i fotowoltaika, to tylko może być dodatek do stabilnych źródeł energii. Towarzyszu lewaku.
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
@trochę rudy - Mi zawsze mózg płonie jak prawactwo słucham albo kogoś z PiSu. Wręcz głowa mi eksploduje.
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
@bbb - Witam. Był taki trend że ZIELONE LEWAKI OD, ,GP' wszystko blokowali!!!!! Wiatraki także!!!!! Bo ptaszki strącają!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@bbb - Wiatr to ty możesz mieć z suszarki do włosów. Wziąłeś pod uwagę ile wiatraki prądu wyprodukują, jakie będą straty w przesyle po sieci? Wziąłeś pod uwagę że wiatr cały czas nie wieje? Węgiel kiedyś się skonczy i trzeba myśleć o innym źródle energii ale nie o wiatrakach i fotowoltaice. Weź się chłopie ogarnij bo te kocopoły które pier... to już nawet śmieszne nie są. Przy dzisiejszej wiedzy to jest żenujące.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1