Wybrany wątek opinii
Najprawdopodobniej albo... albo szyny, które nie były... nie są "równe, albo po prostu no, tak jak mówiłam we wcześniejszym wejściu, ee, yy, szyny... szyny były złe... a podwozie... podwozie... podwozie... podwozie też było złe. "
Do moderacji
Odpowiedz
10
14
@De de reporter - A wyobraźni nie starczy, że przewody z prądem są oblodzone i prąd przez lód nie lubi płynąć? I ciekawe dlaczego winić tu miasto a nie tego co nad nami wszystko może?
Do moderacji
Odpowiedz
12
3