Wybrany wątek opinii

Gdzie piaskarki? Ktoś jeszcze panuje nad tym bu.... ? Za co wy bierzecie urzędasy pieniądze?
(2026.02.05)
Od godziny 11 widziałem na ulicach służby które soliły, tylko z żywiołem jeszcze nikt nie wygrał.
(2026.02.05)
Zapewne nie za jeżdżenie piaskarkami. Piaskarki na ulicach, ale trzeba wyjść z nory żeby zobaczyć. Zajmij się bubu bu... w swojej norze.
(2026.02.05)
Piaskarka na sieć trakcyjną? Ambitnie
(2026.02.05)
@Gdzie piaskarki- pomyśl odrobinę. Pada marznący deszcz i nic na to nie poradzimy. Czy trakcję tramwajową też będziesz posypywał piaskiem?
(2026.02.05)
piaskarki na trakcję tramwajową????
(2026.02.05)
Powrót do komentarzy