Wybrany wątek opinii
A ja mam pytanie kto posprząta te obsrane chodniku po psach. Całe miasto a szczególnie parki, wszędzie pełno gówien. Teraz jak długo leży śnieg to dopiero widać.
Do moderacji
Odpowiedz
13
2
Myślę, że psimi odchodami po zimie powinni zająć się orędownicy wprowadzenia zakazu strzelania fajerwerków w noc sylwestrową. Skoro tak kochają zwierzęta, to niech też pokochają ich kupy.
Do moderacji
Odpowiedz
16
3
To prawda, może by tak urzędnicy z UM przeszli się po mieście i zobaczyli chodniki i alejki i też w parkach. Wszystko obsrane wszędzie. !!!
Do moderacji
Odpowiedz
12
2
Przed UM chodniczki pieknie wypucowane, odsiezone, odlodzone, posypane drobnoziarnistym piaseczkiem.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
opasy już chodziły latem, po co mają marznąc zimą.....
Do moderacji
Odpowiedz
2
0