UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy epgk bierze nasza kasę z podatków za odśnieżanie i tylko pozoruje działania celem oszczędności i wypłacenie se z tego nagród na koniec roku?
Fachowcy
Czy epgk bierze nasza kasę z podatków za odśnieżanie i tylko pozoruje działania celem oszczędności i wypłacenie se z tego nagród na koniec roku?
Fachowcy