UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy epgk bierze nasza kasę z podatków za odśnieżanie i tylko pozoruje działania celem oszczędności i wypłacenie se z tego nagród na koniec roku?

Fachowcy

Anuluj